PEUGEOT SLOVAK OPEN 2017, najväčší tenisový turnaj organizovaný na Slovensku
DEJISKO: AEGON aréna v Bratislave. TERMÍN: 6. – 12. novembra 2017

Gombos na rakete Američana

Navigácia » Hlavná stránka » Slovak Open » AKTUALITY/ news » Gombos na rakete Američana

11. 05. 2017     sekcia: Aktuality

Siedmy nasadený Norbert Gombos prehral v 2. kole challengeru vo francúzskom Aix-en-Provence (dotácia 127 000 eur, antuka) s Američanom Bjornom Fratangelom 6:7 (5), 6:7 (2). V priebežnom rebríčkovom poradí sa zverenec Ladislava Simona do stovky neprebojoval, aktuálne je 101.

Ďalšie články

V Budapešti 3 Slovenky

Dátum: 19. 02. 2018     sekcia: Aktuality

Z dvoch Sloveniek vo finále kvalifikácie na turnaji WTA v Budapešti  vyhrala len jedna, ale v hlavnej súťaži budú napokon tri. Jana Čepelová zdolala Tamaru Korpatschovú z Nemecka 6:2, 7:6(4). Viktória Kužmová prehrala s Belgičankou Ysaline Bonaventurovou 7:6(8), 6:7(4), 3:6, keď nevyužila dva mečbaly v druhom sete na príjme za stavu 5:4. Dostala sa však do hlavného pavúka ako lucky loser. Na turnaji je najvyššie nasadená Dominika Cibulková, jej súperkou bude domáca držiteľka voľnej karty Fanny Stollarová. Kužmová sa stretne s Rumunkou Cirsteovou a Čepelová s Nemkou Witthöftovou.

Čítať ďalej...

Horanský do hlavného turnaja

Filip Horanský postúpil do hlavného turnaja na challengeri v talianskom Bergame. Slovenský tenista vo finále kvalifikácie zdolal Taliana Lucu Vanniho (ATP 287.), druhého nasadeného, 7:6(3), 6:0. Horanský je aktuálne 341. v rebríčku.

Gombos v Marseille postúpil

Norbert Gombos postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP  vo francúzskom Marseille (dotácia 718 810 eur, tvrdý povrch Gerflor v hale). Ako piaty nasadený zvíťazil v 1. kole dvojkolovej kvalifikácie nad domácim držiteľom voľnej karty Antoinom Hoangom 6:4, 6:2 a vo finále kvalifikácie nad Ukrajincom Sergijom Stachovským 6:4, 6:2.

Horanský v Bergame do finále kvalifikácie, Klein a Néma vypadli

Dátum: 18. 02. 2018     sekcia: Aktuality

Filip Horanský postúpil do finále kvalifikácie na challengeri v talianskom Bergame. Lukáš Klein vypadol v prvom kole a Patrik Néma v druhom.

Kužmová a Čepelová ďalej, Schmiedlovej stop

Na turnaji WTA v Budapešti štartujú štyri Slovenky. Viktória Kužmová a Jana Čepelová postúpili do 2. kola kvalifikácie, Karolína Schmiedlová prehrala. Kužmová vyhrala nad Maďarkou Annou Bondarovou 7:6(5), 6:1 a Čepelová nad jej krajankou Dalmou Gálfiovou 7:6(4), 4:6, 7:6(3). Schmiedlová podľahla Talianke Jasmine Paoliniovej 2:6, 2:6. Najvyššie nasadená v hlavnom pavúku bude Dominika Cibulková, krorú čaká držiteľka voľnej karty Maďarka Fanny Stollarová. Pôvodne prihlásená Magdaléna Rybáriková napokon neštartuje.

Slovenky v Dubaji dohrali

Dátum: 17. 02. 2018     sekcia: Aktuality

Kristína Kučová (na obr.) a Chantal Škamlová prehrali v 1. kole kvalifikácie na turnaji WTA v Dubaji (dotácia 2 623 485 USD, tvrdý povrch, vonku). Kučová prehrala s Taiwančankou Chsieh Su-wej 3:6, 6:4, 0:6 a Škamlová s Japonkou Miju Katovou 2:6, 0:6.