PEUGEOT SLOVAK OPEN 2017, najväčší tenisový turnaj organizovaný na Slovensku
DEJISKO: AEGON aréna v Bratislave. TERMÍN: 6. – 12. novembra 2017

Gombos v dvojhre končí

Navigácia » Hlavná stránka » Slovak Open » AKTUALITY/ news » Gombos v dvojhre končí

03. 05. 2017     sekcia: Aktuality

Najvyššie nasadený Norbert Gombos na challengeri v Ostrave  (dotácia 64 000 eur, antuka vonku) prehral v osemfinále s Marcom Trungellitim z Argentíny 2:6, 6:4, 3:6. V priebežnom rebríčku sa hráč NTC, zverenec Ladislava Simona, dostal na 101. miesto - najvyššie v kariére. Škoda, že nevyužil šancu na prienik do stovky. V Ostrave pokračuje ešte vo štvorhre.

Štvorhra - 1. kolo:
Norbert Gombos, Zdeněk Kolář (SR/ČR) - Jan Mertl, Jan Šátral (ČR) 6:3, 6:2

Ďalšie články

Aj Lacko uspel v Petrohrade

Dátum: 18. 09. 2018     sekcia: Aktuality

Lukáš Lacko zdolal Rubena Bemelmansa z Belgicka 6:2, 4:6, 7:5 a podobne ako v pondelok Kližan, aj On postúpil do osemfinále turnaja ATP v ruskom Petrohrade. Lacko sa stretne s tretím nasadeným Talianom Marcom Cecchinatom.

Čítať ďalej...

Čepelová postúpila

Jana Čepelová postúpila do osemfinále turnaja ITF vo francúzskom Saint-Malo (60 000 USD, antuka vonku), keď vyradila siedmu nasadenú Rusku Irinu Chromačevovú 5:7, 6:1, 6:2.

Kužmová do osemfinále

Viktória Kužmová, hráčka NTC, kde ju trénuje Michal Mertiňák, sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v čínskom Kuang-čou. V utorkovom stretnutí úvodného kola si v pozícii turnajovej šestky poradila so srbskou kvalifikantkou Ivanou Jorovičovou za 79 minút 6:2, 6:3. Jej ďalšou súperkou bude Bernarda Perová z USA.

Rybáriková nedohrala

Magdaléna Rybáriková skrečovala na turnaji WTA v Soule zápas 1. kola dvojhry proti Luxemburčanke Mandy Minellovej. Štvrtá nasadená hráčka odstúpila v druhom sete za stavu 3:6, 2:3.

Horanský vypadol v 1. kole

Dátum: 17. 09. 2018     sekcia: Aktuality

Filip Horanský prehral v 1. kole rumunského challengeru v Sibiu s Belgičanom Kimmerom Coppejansom 6:2, 5:7, 4:6. Bol to 2,5 hodinový tesný súboj dvoch hráčov, ktorých delí iba niekoľko miest v rebríčku na začiatku tretej stovky.

Kližan v Petrohrade do 2. kola

Martin Kližan sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Petrohrade. V úvodnom kole si poradil s domácim Rusom Jevgenijom Donskojom 6:4, 6:4. V prvom sete otočil z 0:4. Jeho ďalším súperom bude druhý nasadený Talian Fabio Fognini, ktorého v roku 2012 zdolal v petrohradskom finále a získal prvý titul na okruhu ATP.