STZ ITF CHELLENGER

PEUGEOT SLOVAK OPEN, najväčší tenisový turnaj mužov organizovaný na Slovensku. Dotácia 85 000 eur + H.
ITF SLOVAK INDOOR, turnaj žien s dotáciou 25 000 USD.
DEJISKO: AEGON aréna v Bratislave. TERMÍN: 7. – 13. novembra 2016.

 
Project planning

LIVE STREAM

Prenos aktuálnych zápasov.

 
Project planning

LIVE SCORE

Priebežné stavy, výsledky skončených zápasov.

Partneri

Peugot
Seekersport
Rito
Hotel Kaštiel
Tipos

Mediálni partneri

TA3
ZOZNAM.SK
PLUS JEDEN DEN
BIGMEDIA
RTVS
TASR

AKTUALITY/ news

« 123456 »   5/6

Nasadená jednotka Allertová ide ďalej

Dátum: 07. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Nasadená jednotka na turnaji ITF Slovak Indoor 2016 Češka Denisa Allertová zvíťazila nad krajankou Magdalénou Pantůčkovou 6:3, 7:5 a postúpila do druhého kola. Jediná hráčka prvej svetovej stovky rebríčka WTA štartujúca na bratislavskom turnaji sa v ňom stretne s kvalifikantkou.

Čítať ďalej...

Jamrichová a Köberlingová z kvalifikácie nepostúpili

Dátum: 07. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Slovenské tenistky Sandra Jamrichová a Veronika Köberlingová skončili pred bránami hlavnej časti turnaja ITF Slovak Indoor 2016. Nad sily Jamrichovej bola vo finále kvalifikácie ruská hráčka Anastasia Pribylovová, ktorá zvíťazila 6:4, 6:4. Köberlingová podľahla Češke Miklovej 2:6, 5:7. V kvalifikácii štartovalo dovedna desať Sloveniek, do hlavnej časti sa prebojovala iba Lenka Juríková.

Čítať ďalej...

Juríková z kvalifikácie do hlavnej časti

Dátum: 07. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Slovenská tenistka Lenka Juríková (na fotografii) zdolala vo finále dvojkolovej kvalifikácie Chorvátku Ani Mijačikovú 7:6(3), 6:2 a postúpila do hlavnej súťaže ITF Slovak Indoor 2016 v Bratislave. Postúpili aj Chorvátka Njiričová, Poľka Chwalinská, Belgičanka Zimmermannová, Holanďanka Schoofsová a Lotyška Marcinkevičová.

Čítať ďalej...

Jednotka Mayer už v pondelok

Dátum: 06. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Nemec Florian Mayer (na obr.), najvyššie nasadený na Peugeot Slovak Open 2016, otvára v pondelok o 14.30 v AEGON aréne zápasom 1. kola s Bielorusom Ignatikom hlavnú súťaž 17. ročníka medzinárodných majstrovstiev Slovenska v tenise. Na centrálnom dvorci potom nasledujú tri zápasy Slovákov - nie skôr ako o 16.00 hrá Patrik Néma s Ukrajincom Marčenkom, nasleduje Patrik Fabian s Bielorusom Gerasimovom a na záver Filip Horanský s Rusom Medvedevom.

Čítať ďalej...

Historická účasť 10 Slovákov

Dátum: 06. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Po prvý raz v 17-ročnej histórii medzinárodných majstrovstiev Slovenska v tenise mužov bude štartovať v hlavnom turnaji 10 slovenských tenistov! Maximom bolo doposiaľ 8 v roku 2009. Postup dvoch z kvalifikácie (Horanský, Fabian) je vyrovnanie rovnakého počtu postupujúcich v rokoch 2005 a 2012.

Čítať ďalej...

Fabian v hlavnom, čaká ho obhajca

Dátum: 06. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Patrik Fabian, hráč NTC, od septembra zverenec Michala Mertiňáka, si po prvý raz zahrá v hlavnom turnaji Peugeot Slovak Open. Aktuálne 630. hráč rebríčka ATP zdolal vo finále kvalifikácie Švéda Isaka Arvidssona (543. ATP) 6:7(5), 6:4, 7:6(4) a kvalifikoval sa na najvýznamnejšom domácom podujatí. Jeho súperom v 1. kole bude obhajca titulu Jegor Gerasimov z Bieloruska.

Čítať ďalej...

V 1. kole Kužmová - Hončová

Dátum: 06. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Žreb 25-tisícového turnaja žien ITF Slovak Indoor v Bratislave dal v prvom kole dokopy krajanky Michaelu Hončovú a Viktóriu Kužmovú (na obr.). Jedinou nasadenou zo slovenskej šestice v hlavnom pavúku je turnajová dvojka Rebecca Šramková, ktorá sa v 1. kole stretne so Švajčiarkou so slovenskými koreňmi Rebekou Masarovou, juniorskou víťazkou Roland Garros 2016, aktuálne piatou hráčkou svetového rebríčka junioriek. Súperkou Natálie Vajdovej štartujúcej na voľnú kartu je Talianka Cristiana Ferrandová, Kristina Schmiedlová sa stretne so sedmičkou Andreeou Mitovou z Rumunska a Chantal Škamlová s kvalifikantkou.

Čítať ďalej...

Horanský postúpil z kvalifikácie

Dátum: 06. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Filip Horanský zvíťazil vo finále kvalifikácie Peugeot Slovak Open nad Turkom Cem Ilkelom, ktorého v Bratislave sprevádza Dominik Hrbatý, 5:7, 6:4, 6:3 a postúpil do hlavného turnaja. Ešte v piatok hral Horanský (ATP 383.), zverenec Jána Krošláka, v Oslo, kde získal vo štvorhre titul na 10-tisícovom turnaji. V sobotu absolvoval v AEGON aréne dva kvalifikačné zápasy a v nedeľu tretí. V minulosti štartoval na bratislavskom challengeri päťkrát ako držiteľ voľnej karty. Do hlavného turnaja postúpili Čech Petr Michnev i Rakúšan Sebastian Ofner.

Čítať ďalej...

Prvý deň kvalifikácie objektívom

Dátum: 05. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Prvý deň kvalifikácie Peugeot Slovak Open objektívom fotografa Dušana Barbuša

Čítať ďalej...

Žreb PSO: Kovalík - Gombos

Dátum: 05. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

V prvom kole hlavného turnaja Peugeot Slovak Open uvidíme slovenské derby stretnutie dvoch hráčov NTC a daviscupovej reprezentácie Norberta Gombosa a Jozefa Kovalíka. Lukáš Lacko sa stretne s Ukrajincom Sergijom Stachovským, Andrej Martin s Čechom Adamom Pavláskom. Slovenské kvarteto mladých držiteľov voľných kariet preveria silní súperi.

Čítať ďalej...

Výsledkový sumár Peugeot Slovak Open - SOBOTA

Dátum: 05. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Z 10 Slovákov postúpilo do 2. kvalifikačného kola Peugeot Slovak Open šesť domácich hráčov, ale do tretieho finálového len dvaja Patrik Fabian a Filip Horanský, ktorý zdolal v tesnom a dramatickom zápase Igora Zelenaya.

Čítať ďalej...

V kvalifikácii 10 Slovákov

Dátum: 04. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Na centrálnom dvorci AEGON arény sa súbojom dvoch Slovákov Patrika Obala s Matejom Maruščákom v sobotu 5. novembra začne kvalifikácia challengeru Peugeot Slovak Open 2016. V kvalifikácii hrá 10 slovenských tenistov, ktorí sa budú usilovať bojovať v troch kolách o postup a pridať sa k 8 domácim hráčom v hlavnom turnaji. Najvyššie nasadený v kvalifikácii je Cem Ilkel z Turecka, v Bratislave ho ako tréner sprevádza Dominik Hrbatý.

Čítať ďalej...

« 123456 »   5/6