STZ ITF CHELLENGER

PEUGEOT SLOVAK OPEN, najväčší tenisový turnaj mužov organizovaný na Slovensku. Dotácia 85 000 eur + H.
ITF SLOVAK INDOOR, turnaj žien s dotáciou 25 000 USD.
DEJISKO: AEGON aréna v Bratislave. TERMÍN: 7. – 13. novembra 2016.

 
Project planning

LIVE STREAM

Prenos aktuálnych zápasov.

 
Project planning

LIVE SCORE

Priebežné stavy, výsledky skončených zápasov.

Partneri

Peugot
Seekersport
Rito
Hotel Kaštiel
Tipos

Mediálni partneri

TA3
ZOZNAM.SK
PLUS JEDEN DEN
BIGMEDIA
RTVS
TASR

AKTUALITY/ news

« 123456 »   6/6

Obhajca nemusí do kvalifikácie

Dátum: 04. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Bielorus Jegor Gerasimov (na obr.), obhajca titulu na Peugeot Slovak Open, nemusí hrať tak ako vlani kvalifikáciu. V piatok večer sa z turnaja odhlásili Jürgen Melzer z Rakúska a Chorvát Ivan Dodig a do hlavného pavúka sa posunul Gerasimov a Turek Marsel Ilhan.

Čítať ďalej...

Riaditeľ pozýva na turnaj

Dátum: 04. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Igor Moška, riaditeľ turnaja Peugeot Slovak Open, pozýva na 17. ročník medzinárodných majstrovstiev Slovenska v tenise mužov. Turnaj challengerovej série ATP sa začína v sobotu 5. novembra 2016 v AEGON aréne v Bratislave kvalifikáciou. Všetky podrobnosti o turnaji, účastníkoch, programe môžete sledovať na našej stránke stz.sk, na turnajovej stránke tennisslovakopen.sk i na facebooku/aegonarena. POZRITE SI VIDEO

Čítať ďalej...

Robredo nepríde, má vodu v kolene

Dátum: 04. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Tommy Robredo do Bratislavy nepríde, lebo má vodu v kolene. Pôvodne mal 34-ročný Španiel hrať na challengeri Peugeot Slovak Open na voľnú kartu, ktorú teraz dostane ďalší mladý hráč NTC Patrik Néma (na obr.). Posledná karta sa ušla Tomášovi Líškovi, lebo Norbert Gombos vošiel do hlavného pavúka priamo. Aktuálne je teraz v hlavnom turnaji až 8 Slovákov: Lukáš Lacko, Jozef Kovalík, Andrej Martin, Norbert Gombos, s voľnými kartami Lukáš Klein, Alex Molčan, Patrik Néma a Tomáš Líška (oprava pôvodného znenia, v ktorom bol uvedený Patrik Fabian).

Čítať ďalej...

Bez Kohlschreibera, Klein s kartou

Dátum: 03. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Nemecký tenista Philipp Kohlschreiber, ktorý mal byť jednotkou medzinárodných majstrovstiev Slovenska v tenise mužov, napokon do Bratislavy nepríde. Krátko po tom, čo 32. hráč sveta potvrdil svoj záujem o voľnú kartu na Peugeot Slovak Open, sa v Paríži zranil a svoj štart odriekol. Voľnú kartu pridelil riaditeľ turnaja Igor Moška mladému slovenskému tenistovi Lukášovi Kleinovi.

Čítať ďalej...

Šramková turnajová dvojka

Dátum: 03. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Rebecca Šramková by mala byť turnajovou dvojkou na ITF Slovak Indoor, 25-tisícovom podujatí žien, ktoré sa začína v AEGON aréne v pondelok súčasne s mužským challengerom PUGEOT Slovak Open. Najvyššie nasadená bude Češka Denisa Allertová. V hlavnom pavúku bude zo Sloveniek aj Viktória Kužmová, s voľnými kartami Michaela Hončová, Chantal Škamlová a Kristína Schmiedlová. Ďalšie domáce hráčky čaká cez víkend kvalifikácia.

Čítať ďalej...

Kohlschreiber na Peugeot Slovak Open

Dátum: 02. 11. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Nemecký daviscupový reprezentant Philipp Kohlschreiber, aktuálne 32. hráč sveta, bude najvyššie nasadeným na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open (7. - 13. novembra v AEGON aréne). Od riaditeľa turnaja Igora Mošku dostal niekdajší 16. tenista rebríčka ATP (júl 2012) voľnú kartu.

Čítať ďalej...

Črtá sa dobrý Peugeot Slovak Open

Dátum: 19. 10. 2016     sekcia: AKTUALITY/ news

Slovenskí daviscupoví reprezentanti Lukáš Lacko, Jozef Kovalík, Andrej Martin, Norbert Gombos, Nemec Florian Mayer a Španiel Tommy Robredo budú 7.-13. novembra ťahákmi turnaja challengerovej série ATP Peugeot Slovak Open (dotácia 85 000 eur + H). Okrem 17. ročníka medzinárodného šampionátu SR v tenise mužov sa v bratislavskom NTC uskutoční aj paralelný turnaj žien ITF Slovak Indoor s dotáciou 25 000 dolárov.

Čítať ďalej...

« 123456 »   6/6