• J&T BANKA

Kližan, Polášek prehrali

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Kližan, Polášek prehrali

news img

Filip Polášek a Martin Kližan prehrali vo finále štvorhry na challengeri v talianskom Janove (dotácia 127 000 eur, antuka vonku). V nedeľu slovenká dvojica podľahla nemeckému páru Kevin Krawietz a Andreas Mies 2:6, 6:3, 2:10 (zápasový tajbrejk).

Vložené: 09. 09. 2018       Kategória: Aktuality

news img

Aj Lacko uspel v Petrohrade

Lukáš Lacko zdolal Rubena Bemelmansa z Belgicka 6:2, 4:6, 7:5 a podobne ako v pondelok Kližan, aj On postúpil do osemfinále turnaja ATP v ruskom Petrohrade. Lacko sa stretne s tretím nasadeným Talianom Marcom Cecchinatom.

18. 09. 2018
Aktuality Více zde

news img

Čepelová postúpila

Jana Čepelová postúpila do osemfinále turnaja ITF vo francúzskom Saint-Malo (60 000 USD, antuka vonku), keď vyradila siedmu nasadenú Rusku Irinu Chromačevovú 5:7, 6:1, 6:2.

news img

Kužmová do osemfinále

Viktória Kužmová, hráčka NTC, kde ju trénuje Michal Mertiňák, sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v čínskom Kuang-čou. V utorkovom stretnutí úvodného kola si v pozícii turnajovej šestky poradila so srbskou kvalifikantkou Ivanou Jorovičovou za 79 minút 6:2, 6:3. Jej ďalšou súperkou bude Bernarda Perová z USA.