• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Štrnásťroční v NTC

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma » Štrnásťroční v NTC

 
news img

Tenisti do 14 rokov ukončili v Národnom tenisovom centre reprezentačné sústredenie, ktoré mali v minulých dňoch pod vedením tenisových trénerov Rastislava Nakládala, Daniela Čálika, Rudolfa Horvátha a kondičného Rudolfa Páteka.

 

Fotogaléria


  •  

 
 
Vložené: 30. 11. 2017       Kategória: Tenis doma
 
news img

Chcú byť ako Nadal a Federer

Vyhrať grand slam a byť ako Federer a Nadal. To je túžba tenistov do 10 rokov, ktorí na piešťanskom sústredení v minulých dňoch odpovedali na tucet otázok dotazníka. Zostavovatelia dotazníka sa ich pýtali okrem iného aj na to, čo by chceli v tenise dosiahnuť  a kto je ich tenisový vzor. Aj u dievčat – čo je prekvapujúce – prevažuje odpoveď, že za svoj vzor pokladajú Nadala a Federera. Ale aj Djokoviča, Thiema, Halepovú, Wozniacku, či Muguruzovú.

22. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Sústredenie desaťročných

V Piešťanoch sa na dvorcoch TK Kúpele skončilo trojdňové sústredenie tenistov do 10 rokov. Pod vedením trénerov Rastislava Nakládala, Daniela Čálika, Moniky Martinkovej, Alexandry Grácovej, Mareka Hrehorčíka absolvovalo sústredenie po 12 chlapcov a dievčat. Tenisti (3 + 3 z každého regiónu) mali v rámci programu aj testy pod vedením kondičného trénera Rudolfa Pátka a metodika zväzu Juraja Nemčeka.

21. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Kaťuch a Čisovská získali tituly vo dvojhre mladšieho dorastu

Jakub Kaťuch (TJ Mladosť Košice) a Romana Čisovská (TK Vysoké Tatry), hráči NTC, získali prvenstvá vo dvojhre na letných majstrovstvách Slovenska mladšieho dorastu. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TV Empire Trnava. 

15. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Vo štvorhre ml. dorastu s titulmi Gálik, Novanský a Behúlová, Vargová

Matej Gálik a Michal Novanský (TK LOVE 4 tennis Bratislava/OZ Slávia Trnava) získali na dvorcoch TC Empire Trnava deblový titul majstrov Slovenska v mladšom doraste. Medzi dievčatami zvíťazili vo štvorhre na letných M SR Bianca Behúlová a Vanda Vargová (TK Slávia SPU Nitra/TC Empire Trnava). Finále dvojrhry je v piatok.

14. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Oblastné kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP

Cez víkend sa na štyoch miestach - v Bratislave, Piešťanoch, Prievidzi a Humennom - hrali súboje oblastného kola Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP. Ide už o 14. ročník populárnej súťaže detí do 10 rokov, ktorá vrcholí celoslovenským finále najlepších 12 družstiev chlapcov a 12 tímov dievčat v NTC tradične v prvý októbrový víkend. Prinášame fotografie od usporiadateľov oblastného kola.

10. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Starší žiaci Privara a Tóthová s titulmi majstrov SR vo dvojhre

Peter B. Privara (TK Slovan Bratislava) a Emma Tóthová (TK Love 4 Tennis Bratislava) získali na dvorcoch TK Kúpele Piešťany prvenstvá vo dvojhre na letnom šampionáte SR staršieho žiactva. Štvorhru vyhrali N. Marošík, K. Vlčko (Lieskovský tenisový klub/TK Nová Dubnica) a N. Baniarová, S. Šarinová (TC Baseline B. Bystrica/TA Prešov).

08. 06. 2018
Tenis doma Více zde