• banner
  • banner
STZ CHELLENGER

PEUGEOT SLOVAK OPEN, najväčší tenisový turnaj v roku 2021 na Slovensku
DOTÁCIA: 66 640 eur + H
DEJISKO: NTC aréna v Bratislave    TERMÍN: 8. – 14. novembra 2021

 

 

Holanďan Griekspoor víťazom PSO 2021

Dátum: 14. 11. 2021     sekcia: AKTUALITY/ news

Holandský tenista Tallon Griekspoor sa stal víťazom dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open 2021. Vo finále zdolal ako nasadená dvojka maďarského kvalifikanta Zsombora Pirosa 6:3, 6:2 za 72 minút. Griekspoor získal jubilejný desiaty singlový titul na ATP Challenger Tour, už ôsmy v tomto roku, čo je historický rekord.

Čítať ďalej...
Project planning

LIVE STREAM

Prenos aktuálnych zápasov.

Project planning

LIVE SCORE

Priebežné stavy, výsledky skončených zápasov.

 

Aktuality

Aj Gombos vo dvojhre skončil

Dátum: 07. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Slovenský držiteľ voľnej karty Norbert Gombos prehral v druhom kole Peugeot Slovak Open so Sergijom Stachovským z Ukrajiny 7:6(6), 4:6, 2:6 a do štvrťfinále nepostúpil. Stachovský mu tak oplatil semifinálovú prehru z bratislavského challengeru z roku 2016, kedy Gombos na turnaji triumfoval. Jeho štvrťfinálovým súperom bude v piatok lepší z dvojice Lorenzo Sonego - Alexander Bublik.

Čítať ďalej...

Obhajca Lacko v druhom kole

Dátum: 07. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Lukáš Lacko, nasadená jednotka na turnaji Peugeot Slovak Open 2018, zvíťazil v úvodnom kole nad Francúzom Stephane Robertom 4:6, 6:4, 7:5. V zápase trvajúcom 110 minút sa hral vyrovnaný tenis, v ktorom napokon ťahal za dlhší koniec trojnásobný víťaz bratislavského challengeru. V druhom kole sa Lacko stretne s ďalším víťazom tohto turnaja z roku 2015, ktorým je Bielorus Jegor Gerasimov. Vo vtedajšom finále zdolal bieloruský tenista práve Lacka v dvoch tajbrejkoch.

Čítať ďalej...

Martin opäť na rakete Bublika

Dátum: 07. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Andrej Martin prehral v 1. kole Peugeot Slovak Open 2018 s Kazachom Alexandrom Bublikom 6:2, 3:6, 5:7. Je to už piaty slovenský tenista, ktorý sa rozlúčil na tohtoročnom medzinárodnom šampionáte SR v úvodnom kole. Martin podľahol kvalifikantovi Bublikovi aj minulý týždeň na challengeri v nemeckom Eckentali.

Čítať ďalej...

Molčanova stopka v 1. kole

Dátum: 07. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Alex Molčan, držiteľ voľnej karty na turnaji Peugeot Slovak Open 2018, prehral v úvodnom kole s Rakúšanom Dennisom Novakom za 80 minút 4:6, 4:6. Hráčovi NTC sa tak ani pri tretej účasti v hlavnej súťaži bratislavského challengeru nepodarilo postúpiť do druhého kola. "Do zápasu som dobre vstúpil, viedol som 4:1, no potom som chytil nejakú krízu. Prišla na mňa strašná únava, nevyužil som šance, prvý set mohol dopadnúť ináč. Cez zápas som sa cítil fajn, nepociťoval som žiadnu bolesť z predchádzajúceho zranenia. V pondelok ma seklo na tréningu, tak som si dal dva dni voľna a tie mi asi ublížili. Veľmi som sa uvoľnil a došla mi takpovediac para," zhodnotil 20-ročný zverenec Ľubomíra Kurhajca a Karola Kučeru.

Čítať ďalej...

Donskoj a Bemelmans v 2. kole

Dátum: 07. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Druhý nasadený Rus Jevgenij Donskoj (na snímke) postúpil do druhého kola turnaja Peugeot Slovak Open 2018. Svojho súpera Jurgena Zoppa z Estónska zdolal za 72 minút 7:6(4), 6:2 a v ďalšom kole na neho čaká kvalifikant Jurij Rodionov z Rakúska. Ďalej ide aj  osmička turnaja Ruben Bemelmans z Belgicka, ktorý si v prvom kole poradil s Nemcom Rudolfom Mollekerom 6:4, 6:3.

Čítať ďalej...

Gombos s Kleinom vo štvrťfinále

Dátum: 06. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Slovenský pár Norbert Gombos a Lukáš Klein, štartujúci na Peugeot Slovak Open 2018 na voľnú kartu, zvíťazil v prvom kole nad bosniansko-chorvátskou dvojicou Brkič, Pavič vo vyrovnanom zápase 7:6(7), 6:7(6), 13-11 za 112 minút. Vo štvrťfinále narazia minimálne na jedného slovenského hráča, keď sa stretnú s lepšou z dvojíc Zelenay, Molchanov - Horanský, Molčan.

Čítať ďalej...

V stredu na kurte už aj jednotka Lacko

Dátum: 06. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

V stredajšom programe Peugeot Slovak Open 2018 figurujú vo dvojhre štyria domáci reprezentanti. Na zápas prvého kola nastúpi okolo poludnia Alex Molčan proti Rakúšanovi Dennisovi Novakovi. Po nich sa na kurte predstaví Andrej Martin, ktorý si zmeria sily s kvalifikantom Alexandrom Bublikom z Kazachstanu. Nie skôr ako o 16:30 vstúpi do turnaja aj nasadená jednotka a obhajca lanského titulu Lukáš Lacko (na snímke). Jeho súperom bude skúsený Francúz Stephane Robert. Druhé kolo potom odohrá Norbert Gombos proti Sergijovi Stachovskému a program centrálneho dvorca uzavrie štvorhra tretieho nasadeného ukrajinsko-slovenského páru Molčanov, Zelenay proti Horanskému s Molčanom.

Čítať ďalej...

Horanský nestačil na Baghdatisa

Dátum: 06. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Filip Horanský prehral v prvom kole turnaja Peugeot Slovak Open 2018 so siedmym nasadeným Cyperčanom Marcosom Baghdatisom 3:6, 4:6 a už po šiesty krát sa rozlúčil s bratislavským turnajom hneď v úvodnom kole. Najlepší výsledok dosiahol v roku 2014, keď sa prebojoval do druhého kola. Súperom 33-ročného Baghdatisa bude lepší z dvojice Novak - Molčan. "Zahrať si proti Baghdatisovi bola veľká skúsenosť, je to predsa bývalý hráč Top 10. Bol to dnes pre mňa ťažký zápas, súper mal skvelý vstup, výborne servoval i returnoval. Myslím si, že práve servis bol dnes rozhodujúci, vo výmenách to už bolo vyrovnanejšie," povedal 25-ročný hráč NTC.

Čítať ďalej...

Z derby víťazne Gombos

Dátum: 06. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Norbert Gombos, víťaz Peugeot Slovak Open z roku 2016, zvíťazil v slovenskom súboji nad Tomášom Líškom za 48 minút 6:2, 6:1. V druhom kole sa držiteľ voľnej karty stretne s Ukrajincom Sergijom Stachovským. "Odohral som dnes veľmi dobrý zápas. Som rád, že sa mi podarilo vyhrať. Tomáša poznám z NTC, obaja tu trénujeme," povedal po zápase spokojný Gombos. "So Stachovským v ďalšom kole to bude ťažké. Hrali sme spolu dva razy, oba zápasy som vyhral. Zdolal som ho tu v NTC pred dvoma rokmi v semifinále a tento rok na challengeri v Marseille," dodal k svojmu nasledujúcemu súperovi.

Čítať ďalej...

Klein skončil v prvom kole

Dátum: 06. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Slovenský tenista Lukáš Klein (na snímke), držiteľ voľnej karty na turnaji Peugeot Slovak Open 2018, prehral v 1. kole s Nemcom Matthiasom Bachingerom 4:6, 6:7(6). Mladému hráčovi NTC sa nepodarilo vyrovnať výsledok z minulého roka, kedy postúpil do druhého kola, čo je jeho doterajšie maximum. Okrem Bachingera postúpili do druhého kola aj tretí nasadený Lorenzo Sonego z Talianska, Sebastian Ofner z Rakúska a Ind Ramkumar Ramanathan, šestka turnaja.

Čítať ďalej...

Martin s Poláškom úspešní

Dátum: 06. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

V úvodnom kole štvorhry challengerového turnaja ATP Peugot Slovak Open 2018 sa darilo slovenskému páru Andrej Martin, Filip Polášek. Držitelia voľnej karty postúpili do štvrťfinále po víťazstve nad bielorusko-rakúskym párom Bury, Weissborn. Medzi osmičkou najlepších sa stretnú s indicko-bieloruskou dvojicou Ramanathan, Vasilevski. Polášek hrá na PSO po piatich rokoch.

Čítať ďalej...

García-Lopez do druhého kola

Dátum: 05. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Štvrtý nasadený hráč na Peugeot Slovak Open 2018 Guillermo García-Lopez (na snímke) zvíťazil v úvodnom kole nad Nemcom Danielom Brandsom 7:6(5), 6:4 za 88 minút. V druhom kole čaká na Španiela lepší z dvojice Ofner - Arnaboldi. Postúpil aj Ukrajinec Sergij Stakhovskij, ktorý zdolal Marca Trungellitiho z Argentíny 6:2. 6:4.

Čítať ďalej...

Druhý nasadený pár vypadol

Dátum: 05. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

Druhý nasadený pár na turnaji Peugeot Slovak Open 2018 Marcin Matkowski, Phillip Oswald vypadol hneď v úvodnom kole. Nad ich sily bola indicko-bieloruská dvojica Ramkumar Ramanathan, Andrej Vasilevski (na snímke), ktorí zvíťazili 6:3, 3:6, 10-6. Do druhého kola postupuje aj ďalší indický tenista Purav Raja, ktorý po boku Chorváta Maria Sančiča zvíťazil nad párom Huesler, Robert 6:4, 6:4.

Čítať ďalej...

V utorok na centri už aj Slováci

Dátum: 05. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

V utorňajšom programe Peugeot Slovak Open 2018 figuruje hneď niekoľko slovenských reprezentantov. Už okolo poludnia sa na centrálnom kurte predstaví deblový pár Andrej Martin, Filip Polášek, ktorý si zmeria sily s bielorusko-rakúskym párom Bury, Weissborn. Po nich nastúpi na dvorec držiteľ voľnej karty Lukáš Klein proti Nemcovi Matthiasovi Bachingerovi. Nie skôr ako o 16:30 bude slovenský duel držiteľov voľných kariet - Norberta Gombosa (na snímke, víťaz turnaja z roku 2016) a Tomáša Líšku. Vrcholom by mal byť súboj Filipa Horanského so sedmičkou turnaja Marcosom Baghdatisom z Cypru. Program uzavrie štvorhra Gombosa s Kleinom proti bosniansko-chorvátskemu páru Brkič, Pavič.

Čítať ďalej...

Spoznali sme štyroch kvalifikantov

Dátum: 05. 11. 2018     sekcia: AKTUALITY/ news

V pondelok sme spoznali štyroch kvalifikantov Peugeot Slovak Open 2018. Do hlavnej časti turnaja postúpil najvyššie nasadený Alexander Bublik (na snímke) z Kazachstanu, ďalej Jurij Rodionov z Rakúska a dvaja nemeckí tenisti - Johannes Haerteis a Daniel Masur.

Čítať ďalej...

Partneri

Peugeot
J&T BANKA
COOP JEDNOTA
Seekersport

PEUGEOT SLOVAK OPEN 2021

Mediálni partneri

ZOZNAM.SK
PLUS JEDEN DEN
BIGMEDIA
RTVS
TASR