• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

PSO bez Krajinoviča

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » PSO bez Krajinoviča

 
news img

Srbský tenista Filip Krajinovič (na snímke) sa odhlásil z budúcotýždňového turnaja Peugeot Slovak Open 2019. Okrem neho nefigurujú v pavúku ani Francúz Corentin Moutet, Švajčiar Henri Laaksonen, Rus Jevgenij Donskoj, Španieli Pedro Martinez s Tommym Robredom a Srb Danilo Petrovič. Namiesto nich sa do hlavnej časti súťaže posunuli Francúzi Mathias Bourgue a Constant Lestienne, Nemec Cedrik-Marcel Stebe, Američan Maxime Cressy, Talian Matteo Viola, Egypťan Mohamed Safwat a Kazach Alexander Nedovjesov. V hlavnom pavúku naďalej figuruje až osem hráčov prvej svetovej stovky. Najvyššie nasadeným je Kazach Michail Kukuškin, aktuálne 67. hráč rebríčka ATP.

 

Vložené: 02. 11. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Kovalík do štvrťfinále

Jozef Kovalík postúpil do štvrťfinále challengeru 125 v tureckom Istanbule (132 280 EUR, hala dnu). Siedmy nasadený zvíťazil v druhom kole nad Španielom Carlosom Tabernerom 7:6(4), 6:0 za 98 minút. Dvadsaťosemročný rodák z Bratislavy zabojuje o semifinále proti domácemu držiteľovi voľnej karty Ergimu Kirkinovi (449. ATP).

20. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

AO: Formát meniť nebudeme

Organizátori tenisového grandslamu Australian Open neplánujú zmeniť formát turnaja napriek tomu, že viacero hráčov zasiahol koronavírus. Podľa agentúry DPA mali pozitívny test traja ľudia, ktorí prileteli na turnaj, ďalších 72 pasažierov letu je v karanténe. Každý z nich musí stráviť v hoteli izoláciu a nemôže trénovať.

19. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Kužmovej prvé dni v Melbourne

Viktória Kužmová už začala zarezávať v Melbourne. Po niekoľkých dňoch strávených v hoteli sa konečne dostala aj do klubu a má za sebou prvý tréning. Do Austrálie cestovala so svojim trénerom Tomášom Hrunčákom. Pred prvým grandslamovým turnajom roka sa predstaví aj na podujatí WTA 500 v Melbourne.

19. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

AO: Gombos môže trénovať

Norbert Gombos sa po prílete do Austrálie nevyhol nepríjemnostiam spojeným s testovaním na ochorenie COVID-19. Slovenská mužská jednotka prekonala ešte koncom vlaňajška toto ochorenie, no pred odletom do Melbourne sa stihla vyliečiť a spolu so svojim kondičným trénerom Dávidom Olaszom sa presunuli do dejiska prvého grandslamového turnaja roka.

18. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Kovalík v Istanbule ďalej

Jozef Kovalík postúpil do druhého kola na challengeri 125 v tureckom Istanbule (132 280 USD, tvrdý povrch v hale). Siedmy nasadený zvíťazil nad domácim držiteľom voľnej karty Altugom Celikbilekom 7:5, 2:6, 6:4 za 108 minút. Zverenec Mateja Liptáka si v ďalšom kole zmiery sily so Španielom Carlosom Tabernom. 

18. 01. 2021
Aktuality Více zde
 
news img

Zamestnanci STZ pracujú v režime homeoffice do 7. februára

Na základe uznesenia vlády SR č. 30 zo 17. januára 2021 o predĺžení núdzového stavu vedenie Slovenského tenisového zväzu predĺžilo režim homeoffice pre všetkých svojich zamestnancov do 7. februára 2021. V prípade potreby sú všetci zamestnanci zastihnuteľní prostredníctvom emailu alebo telefonicky na presmerovaných linkách. Všetky emailové adresy a telefonické kontakty nájdete TU.

 

18. 01. 2021
Aktuality Více zde