• PEUGEOT
  • COOP JEDNOTA
  • J&T BANKA
  • JANDL

PSO bez Krajinoviča

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » PSO bez Krajinoviča

 
news img

Srbský tenista Filip Krajinovič (na snímke) sa odhlásil z budúcotýždňového turnaja Peugeot Slovak Open 2019. Okrem neho nefigurujú v pavúku ani Francúz Corentin Moutet, Švajčiar Henri Laaksonen, Rus Jevgenij Donskoj, Španieli Pedro Martinez s Tommym Robredom a Srb Danilo Petrovič. Namiesto nich sa do hlavnej časti súťaže posunuli Francúzi Mathias Bourgue a Constant Lestienne, Nemec Cedrik-Marcel Stebe, Američan Maxime Cressy, Talian Matteo Viola, Egypťan Mohamed Safwat a Kazach Alexander Nedovjesov. V hlavnom pavúku naďalej figuruje až osem hráčov prvej svetovej stovky. Najvyššie nasadeným je Kazach Michail Kukuškin, aktuálne 67. hráč rebríčka ATP.

 

Vložené: 02. 11. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

ME U12: Slovenky majú zlato!

Slovenské dievčatá získali zlaté medaily na majstrovstvách Európy tímov do 12 rokov. Družstvo v zložení Sofia Rachel Kočišová, Viktória Nováková a Nina Košická pod vedením kapitána Juraja Nemčeka zvíťazilo vo veľmi vyrovnanom finále nad rovesníčkami z Rumunska 2:1.

Slovenky dostala do vedenia 1:0 Viktória Nováková, ktorá zdolala Mariu Valentinu Popovú 6:4, 6:4 a udržala si tak singlovú neporaziteľnosť počas celého turnaja. Na druhú dvojhru nastúpila Sofia Rachel Kočišová. S Andreeou Olariovou však prehrala 6:7(2), 2:6 a tak sa o majsterkách Európy muselo rozhodnúť vo štvorhre.

07. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Horváth: Obrovský úspech

Slovenské reprezentantky obsadili výborné štvrté miesto na majstrovstvách sveta tímov do 14 rokov. Mia Pohánková, Soňa Depešová a Kali Šupová sa v Prostějove predstavili pod kapitánskym vedením Rudolfa Horvátha, ktorý nám po návrate z úspešného šampionátu takto zhodnotil ich účinkovanie v nabitej svetovej konkurencii mladých dievčat.

10. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Klein aj Horanský v Meerbuschi prehrali

Lukáš Klein (na snímke) ani Filip Horanský nepostúpili do druhého kola dvojhry na challengeri 80 v nemeckom Meerbuschi (45 730 EUR, antuka vonku). Horanský nestačil v prvom zápase na lucky-losera Nikolu Milojeviča zo Srbska a podľahol mu hladko 2:6, 1:6 za necelú hodinu. Klein odohral vyrovnaný zápas s kvalifikantom Clementom Taburom, no v koncovke ťahal za kratší koniec. Za 163 minút Francúzovi podľahol 4:6, 6:2, 6:7(6).

09. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Suspendácia Martina potvrdená

Jednotka pre tenisovú integritu (ITIA) potvrdila dočasnú suspendáciu Andreja Martina. Slovenský daviscupový reprezentant mal pozitívny dopingový nález na látku SARM 22. Martina dočasne suspendovali podľa článku 7.12.1 v rámci Tenisového antidopingového programu 2022 (TADP). Tridsaťdvaročný hráč podstúpil 7. júna na challengerovom turnaji Kooperativa Bratislava Open oficiálne vyšetrenie zamerané na prítomnosť nedovolených látok v tele športovca.

09. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Fotoobjektívom na tlačovke...

V utorok sme na tlačovej konferencii Slovenského tenisového zväzu privítali zlaté dievčatá z ME tímov do 12 rokov a taktiež časť tímu dievčat, ktorý na MS do 14 rokov obsadil skvelé štvrté miesto. Za tím dievčat do 14 rokov bola v NTC Kali Šupová s kapitánom Rudolfom Horváthom, Mia Pohánková si užíva zaslúžený oddych a Soňa Depešová štartuje v týchto dňoch na turnaji v Slovenskej Ľupči.

09. 08. 2022
Aktuality Více zde
 
news img

Nemček: Dali do toho všetko

Slovenské tenistky do 12 rokov získali na Korzike titul majsteriek Európy. Po dvoch zlatých medailách na Olympijskom festivale mládeže (EYOF) v Banskej Bystrici a striebre na majstrovstách Európy dievčat do 18 rokov tak slovenské tenisové hnutie získalo ďalšie povzbudenie pre prácu do budúcnosti. Skvelým výsledkom je zároveň aj štvrté miesto dievčat do 14 rokov na majstrovstvách sveta.

09. 08. 2022
Aktuality Více zde