• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

PSO bez Krajinoviča

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » PSO bez Krajinoviča

 
news img

Srbský tenista Filip Krajinovič (na snímke) sa odhlásil z budúcotýždňového turnaja Peugeot Slovak Open 2019. Okrem neho nefigurujú v pavúku ani Francúz Corentin Moutet, Švajčiar Henri Laaksonen, Rus Jevgenij Donskoj, Španieli Pedro Martinez s Tommym Robredom a Srb Danilo Petrovič. Namiesto nich sa do hlavnej časti súťaže posunuli Francúzi Mathias Bourgue a Constant Lestienne, Nemec Cedrik-Marcel Stebe, Američan Maxime Cressy, Talian Matteo Viola, Egypťan Mohamed Safwat a Kazach Alexander Nedovjesov. V hlavnom pavúku naďalej figuruje až osem hráčov prvej svetovej stovky. Najvyššie nasadeným je Kazach Michail Kukuškin, aktuálne 67. hráč rebríčka ATP.

 

Vložené: 02. 11. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Molčan: Proti Zverevovi to nešlo

Alex Molčan po prehre vo večernom zápase druhého kola Roland Garros s Nemcom Alexandrom Zverevom neskrýval sklamanie, no postavil sa k tomu športovo. S nasadenou dvadsaťdvojkou z Nemecka sa mu nepodarilo dostať do zápasu podľa jeho predstáv a na centrálnom dvorci v Paríži mu podľahol 4:6, 2:6, 1:6. Favorizovaný súper sa vrátil na dvorec Philippa Chatriera prvý raz od vlanajšieho semifinále proti Španielovi Rafaelovi Nadalovi, ktoré skrečoval pre vážne zranenie členka.

02. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

RG: Molčan nestačil na Zvereva

Alex Molčan neuspel v druhom kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. Na parížskej antuke prehral s nasadenou dvadsaťdvojkou Nemcom Alexandrom Zverevom 4:6, 2:6, 1:6 za necelé dve hodiny. Jeho maximom na podujatiach veľkej štvorky zostáva tretie kolo z vlaňajšieho Wimbledonu a US Open 2021.

01. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Schmiedlová: Bola som odvážna

Anna Karolína Schmiedlová postupom do tretieho kola dvojhry na Roland Garros vyrovnala svoje maximum z grandslamových turnajov. Po vyradení jedenástej nasadenej Rusky Veroniky Kudermetovovej v prvom kole potvrdila dobrú formu na parížskej antuke aj v ďalšom zápase, v ktorom zdolala španielsku lucky-loserku Alionu Bolsovovú.

01. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

RG: Schmiedlová v treťom kole!

Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala už do tretieho kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V druhom kole zdolala prvýkrát v kariére španielsku lucky loserku Alionu Bolsovovú 6:3, 6:4 za 104 minút. Na parížskej antuke tak vyrovnala svoje maximum z rokov 2020 a 2014. Zverenka trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza nastúpi v dueli o postup do osemfinále proti americkej kvalifikantke Kayle Dayovej.

01. 06. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

Klein v Troisdorfe titul neobháji

Lukáš Klein (na snímke) neobháji titul vo dvojhre na challengerovom turnaji 75 v nemeckom Troisdorfe (73 000 EUR, antuka vonku). Zverenec trénera Petra Vlka a kondičného Dávida Olasza nestačil v druhom kole na Rusa Ivana Gachova a v pozícii nasadenej štvorky mu podľahol 4:6, 2:6 za 83 minút.

31. 05. 2023
Aktuality Více zde
 
news img

RG: Mihalíková končí v 1. kole

Tereza Mihalíková s Estónkou Kaiou Kanepiovou nepostúpili do druhého kola štvorhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. Na parížskej antuke nestačili v úvodnom zápase na bielorusko-brazílsky pár Victoria Azarenková, Beatriz Haddadová Maiová a podľahli mu hladko 0:6, 1:6 za necelú hodinu. Najlepším grandslamovým výsledkom dvadsaťštyriročnej Mihalíkovej tak zostáva osemfinále z tohtoročného Australian Open.

FOTO: Marleen Fouchier

31. 05. 2023
Aktuality Více zde